Pokazywanie postów oznaczonych etykietą makijaż. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą makijaż. Pokaż wszystkie posty
środa, 16 listopada 2011
środa, 2 listopada 2011
czwartek, 15 września 2011
Landrynka na ustach.
Znalazłam to zdjęcie na magicznym blogu Doe Deere i nie mogłam oprzeć się zamieszczeniu go tutaj.
Uwielbiam wyraziste i nietuzinkowe kolory w makijażu, a jednak wszystkim Pannom odradzałabym je w dniu ślubu. Trudne w utrzymaniu bez ciągłych poprawek, trudne do wytłumaczenia po latach. Ale może chociaż na plener? Spójrzcie, jakie to słodkie.
Uwielbiam wyraziste i nietuzinkowe kolory w makijażu, a jednak wszystkim Pannom odradzałabym je w dniu ślubu. Trudne w utrzymaniu bez ciągłych poprawek, trudne do wytłumaczenia po latach. Ale może chociaż na plener? Spójrzcie, jakie to słodkie.
Subskrybuj:
Posty (Atom)


