Pokazywanie postów oznaczonych etykietą makijaż. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą makijaż. Pokaż wszystkie posty

czwartek, 15 września 2011

Landrynka na ustach.

Znalazłam to zdjęcie na magicznym blogu Doe Deere i nie mogłam oprzeć się zamieszczeniu go tutaj.
Uwielbiam wyraziste i nietuzinkowe kolory w makijażu, a jednak wszystkim Pannom odradzałabym je w dniu ślubu. Trudne w utrzymaniu bez ciągłych poprawek, trudne do wytłumaczenia po latach. Ale może chociaż na plener? Spójrzcie, jakie to słodkie.